VÁNOČNÍ AKCE

Zabodujte u svých blízkých originálním dárkem!

Darujte pod stromeček těm, které máte rádi, knihu plnou humoru s osobním věnováním přímo od autora. Pryč s neosobními dárky, tohle bude dar přímo od srdce! Buďte originální a staňte se hvězdou letošních vánoc!

Jak na to?

1. Objednejte knihy přímo v našem e-shopu (záložka KUP SI KNIHU).

2. Do poznámky v objednávce napište jméno, pro které má být věnování určené (např. PRO JANIČKU)

3. Dokončete objednávku a těšte se na zásilku s knihami, ve kterých bude vepsáno osobní věnování.

Pokud jste zapomněli vepsat jméno pro věnování do objednávky, nevadí. Pošlete ho na email rokblba@seznam.cz a nebo esemeskou na tel. číslo 735 820 808. Nezapomeňte uvést jak jméno, komu bude kniha věnována, tak Vaše příjmení, abych věděl, k jaké objednávce zprávu zařadit.

A to není vše!

U nás totiž chodí Ježíšek dvakrát! Hned druhý den po Štědrém večeru nadělíme pěti z vás další dárky. Ze všech objednávek, zaslaných mezi 11. 11. 2018 až 23. 12. 2018, vylosujeme pět osob, které získají své peníze za nákup knih zpět (včetně poštovného). Takže budou mít originální dárky pro své milované úplně zadarmo! Seznam výherců zveřejníme na těchto stránkách a na facebookovém profilu Rok blba/Rok Kozy 25. prosince a peníze dostanete zpět ještě před Silvestrem, takže bude oslava konce roku veselejší a štědřejší.

Tak do toho! Objednávejte. Potěště své nejbližší. Vyhrávejte!

Vánoce2018(2)

 

 
TOPlist