BOHEM ZAPOMENUTÁ LÁSKA

Milujete silné lidské příběhy a hledáte knihu, která vás dojme? Pak právě pro vás je tu nový román Jiřího Hniličky Bohem zapomenutá láska. Autor bestselleru Rok blba tentokrát přichází s nezapomenutelným příběhem, který se vám zaryje pod kůži a chytne za srdce. S příběhem silným a emotivním, na který budete myslet ještě dlouho po dočtení poslední řádky.

Co je silnější? Láska k Bohu nebo láska k vlastnímu dítěti? A může být láska nemoc?

Matyáš se narodil do silně věřící rodiny, ale víc než v Boha věří svému velkému snu: stát se jednou průvodčím ve vlaku. Když se v patnácti letech dostane na internátní školu, jeho život se od základu změní. Matyáš zjišťuje, že svět je mnohem pestřejší a bohatší, než si vůbec uměl představit. S novým prostředím přicházejí nejen nové zážitky, ale i první skutečná láska. Štěstí však netrvá věčně a Matyáše čeká nejtěžší zkouška v jeho životě.

Bohem zapomenutá láska je silným a dojemným příběhem o přátelství, víře, rodinných poutech a splněných snech, ale též o bolesti a lidské netoleranci. Hlavně je to však hluboce emotivní příběh o lásce v mnoha jejích podobách.

 

Knihu lze zakoupit pouze zde na těchto stránkách. V žádném jiném knihkupectví ji neseženete. Ke knize obdržíte i malý dárek.

Koupit knihu: zde

Ohlasy čtenářů: zde

Ukázka z knihy: zde