OHLASY ČTENÁŘŮ (Bohem zapomenutá láska)

Včera jsem jedním dechem přečetl Vaši novou knížku "Bohem zapomenutá láska" a musím říct, že nic tak pěkného jsem dlouho nečetl... Totálně mě to "rozsekalo". Krásné a hodně poučné..... Klobouk dolů.... Těším se na další kousek.

Petr (Šumperk)

___________________________________

Drazí přátelé, dvě předešlé knihy jsem přečetla jedním dechem, ale ta třetí, tak to je síla. Ta kniha je tak emocionálně krásně psaná, že až chytne za srdíčko. Opravdu nelituji, že jsem knihu zakoupila. Příběh je silný, emotivní, opravdu nezapomenutelný. Moc za něj děkuji. Tato kniha je opravdu úžasná a jiná než předešlé a musím podotknout, že jsem ji také přečetla jedním dechem.

Marcela (Buštěhrad)

___________________________________

Knihu jsem přečetla strašně rychle. Myslím, že jste docílil toho, co jste chtěl. Byla jsem dojata a konec knihy hodně dlouho dozníval. Krásné čtení. Děkuji.

Pavla (Plzeň)

____________________________________

Teda vy jste mi dal.... Knížku jsem přečetla jedním dechem a až jsem z toho pak nemohla usnout, jak jsem nad tím příběhem přemýšlela, že i v dnešní době se můžou dít takové věci.... Buďte si jistý, že tato kniha v lidech zanechá minimálně téma na přemýšlení. Moc se vám povedla

Jana (Mladá Boleslav)

____________________________________

Čtivé (přečetla jsem jedním dechem), neskutečně silné (i dva dny po dočtení musím na Matyášův příběh stále myslet) a opravdu velmi emotivní (ano, i slzičky byly). Nádherná kniha, která se autorovi opravdu povedla. Je málo knih, které vám zůstanou v srdci, a toto je jedna z nich. Tleskám a děkuji.

Lenka (Praha)

_____________________________________

Děkuji za knihu, přečteno během jednoho dne. Poutavý, ale i smutný příběh. Prolínání poselství Malého prince, zvláště v dnešní době, donutí člověka k zamyšlení nad hodnotami vlastního života, až někdy zamrazí. Děkuji za Oskarův knoflík a skvělou inspiraci na vánoční dárky - ty vlastnoručně vyrobené. Přemýšlím, že to zavedu... Děkuji, myslím, že tato kniha mnoho čtenářů posune v téhle době o něco dál, když neví kudy a kam....

Zdeňka (Praha)

_____________________________________

Krásný a nezapomenutelný příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Děkuji za knihu, otevřela mi oči přimhouřené předsudky.

Lenka (Zbraslav)

______________________________________

Je skvělá, plná emocí, čtivá, děkuji za ni. Bude patřit k těm, ke kterým se občas vracím.

Jindřiška (Horní Dvořiště)

_____________________________________

Jsem dnes začala číst a po každé kapitole si nechávám chvíli na vstřebání, je to super, užívám si to.

Drahomíra (Nymburk)

_____________________________________

Děkuji za knihu, knoflík a krásný příběh plný emocí a lásky.

Hana (Malé Výkleky)

______________________________________

Děkuji za zaslání Vaší nové knihy. Přečetla jsem ji skoro za den a musím říct, že to byl velice silný příběh, ze kterého by si všichni rodiče (a nejen oni) měli něco vzít. Příběh se Vám opravdu povedl. Děkuji i za knoflík pro štěstí a přeji Vám ať se daří nejen v psaní knih, které potěší nebo poučí …

Lenka (Liberec)

______________________________________

Knihu jsem přečetla za jediný den. Mám ji stále v sobě. Zanechala ve mně stopu ... smutnou.. a taky si znovu přečtu Malého prince... Děkuji moc za tento příběh.

Lenka (Nymburk)

_______________________________________

Tahle kniha mě opravdu dostala. I teď, co píšu, mi tečou slzy.

Věra (Úsov)

_______________________________________

Je to úžasná knížka. Přečetla jsem ji na dvě posezení. Gratuluji k ní a autorovi přeji brzy další poutavý příběh.

Jaroslava (Tanvald)

________________________________________

Tak jsem vaši novou knihu Bohem zapomenutá láska opět přečetla jedním dechem. Musím se přiznat, že jsem tak nějak čekala pokračování dvou předchozích a po přečtení prvních stránek jsem byla trochu rozpačitá, ale citace z Malého prince mi nějak napověděla, že příběh bude mít svoji hloubku. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, ostatně stejně jako od vašich předchozích. Píšete krásně, vše barvitě popisujete a přesto je v příběhu prostor pro vlastní fantazii a do poslední chvíle není jasné, jakým směrem se závěr posune. Moc Vám děkuji za tak krásně napsaný, i když smutný příběh. Skoro se bojím pomyslet, že se i v dnešní době může něco podobného stát.
Už teď se těším na vaši další knihu a krásný příběh.

Magda (Praha)

________________________________________

Strašné silný příběh! Měli by si ho přečíst hlavně lidé, kterých se toto týká, aby jim otevřel oči. Aby pochopili, že štěstí máme každý jiné a jak může vše skončit, když se člověk nemůže najít. Pro rodiče, kteří mají jen jasná pravidla a nastavený normy, je tato kniha přímo učebnice. Snad se podaří autorovi otevřít oči slepým lidem. NÁDHERNÁ a děkuji za ni.

Jana

________________________________________

Mám všechny tři knihy a jsou úžasné ,čtou se jedním dechem a nejde se od nich odtrhnout. Přeji hodně štěstí v dalším psaní .

Gabriela (Chrudim)

________________________________________

U knihy jsem brečela jako malé dítě, ale úžasný zážitek.

Dáša (Ostrava)

________________________________________

Kniha ,,Bohem zapomenutá láska" udělala obrovský dojem na mě i mé kolegyně. Ty prohlásily, že tuto knihu dlouho nic nepřekoná. Hned ji kupovaly jako dárky. Hluboký zážitek, nádherné téma... děkuji.

Petra (Ruda nad Moravou)

________________________________________

Objednavala jsem si hned jak vyšla, nelituji, krásně napsaná kniha, těším se na další. Už mám i dvě předchozí a všechny super

Lenka (Sedlčany)

________________________________________

Včera jsem dostala poštou knihu Bohem zapomenutá láska. S velkou chutí jsem se pustila do čtení. Její děj mě tak strhl, že jsem knihu přečetla jedním dechem. Mám před sebou Oskarův knoflík pro štěstí.... Kniha určitě splnila autorův cíl - cítit emoce. Emoce jsou velmi silné, bylo mi osudu Matyáše moc líto, stačilo tak málo a mohl si užívat štěstí... Je moc smutné, pokud i v současné době jsou mezi námi lidé s podobnými názory a náhledy na život. Děkuji autorovi za tuto knihu, přinesla nádherné zážitky a zamyšlení nad životem, ač je mi už přes šedesát let, pořád se učíme nové věci.

Jindřiška (Dobřenice)

________________________________________

Kniha je velice čtivá. Celý příběh jsem prožívala společně s hlavními hrdiny. A knoflík pro štěstí - to je takový krásný bonus. Děkuji a určitě nelituji, že jsem knihy přečetla. Ba naopak.

Mirka (Hejnice)

________________________________________

Úžasná knížka. Ještě tři dny po přečtení ve mně doznívala. Prostě výbuch emocí.

Věra (Česká Lhota)

________________________________________

Chtěl bych vyjádřit svůj obdiv ke knize Bohem zapomenutá láska. Včera večer jsem ji přečetl na jeden zátah a bylo to opravdu krásné, ale velmi smutné. Opravdu mě to donutilo se zamyslet... Díky zmiňovaným místům v knize jsem se velmi rychle ztotožnil s hlavním hrdinou, jelikož je všechna velmi dobře znám. Vše to ve mně vyvolalo neskutečné emoce. Zkrátka tato kniha je velmi inspirativní a jsem opravdu rád, že se mi dostala do rukou.

Vláďa (Teplice)

________________________________________

Musím Vám vyjádřit svůj nesmírný obdiv k Vašim knížkám - nádherně píšete!!! Ve Vašich knihách jsou snad všechny emoce, jaké lidé mohou mít. Vaše vtipné hlášky v Roku blba a Roku Kozy nemají chybu a vše máte tak do detailu propracované. Nesmírně mě dojala Vaše kniha Bohem zapomenutá láska, v noci jsem ji dočetla a pořád myslím na ten smutný osud dvou chlapců. Sama mám 3 malé dětičky a modlím se, aby se jim v životě dobře dařilo. Mohu Vás ujistit, že Vaše snaha zaujmout čtenáře a aby se jim příběh vryl hluboko do srdíčka, se Vám rozhodně povedla!!

Ivana (Prostřední Svince)

________________________________________

Právě jsem dočetla Bohem zapomenutou lásku. Je to krásná knížka! Jsem opravdu plná emocí a celý pŕíběh ve mně bude dlouho doznívat... přesně tak, jak si to přejete. Rozhodně je to vaše nejlepší kniha (přečetla jsem ji na jeden zàtah - nemohla jsem se odtrhnout) a věřím, že takto působí i na jiné čtenáře. Děkuju za krásnÿ zážitek. Jen tak dál.

Regina (Most)

________________________________________

Dočetla jsem Vaši novou knihu Bohem zapomenutá láska. Nedá mně to a musím Vám napsat. Ještě stále ve mně příběh doznívá a mám ten pocit, jako když přijdu o dobrého přítele. Knihu jsem četla 2x za sebou, nemohla jsem se s příběhem rozloučit. Moc děkuji za krásné čtení.

Hana (Domažlice)

________________________________________

Jedním slovem.... smekám. Nikdy by mě nenapadlo,že bych si zrovna já koupila knihu o homosexuálním věřícím chlapci, který miluje vlaky. Věděla jsem, že se mi bude číst dobře, protože i dvě předchozí knížky autora se mi skvěle četly. Pan Hnilička píše velice přirozeně a srozumitelně. A co je pro mne podstatné, že se nemusím při čtení vracet několik řádků zpět z důvodu, že vlastně nevím, co čtu. Ale to, že mne příběh Matyáše tolik osloví a vezme za srdce, tomu bych nevěřila ani ve snu. Neskutečný příval emocí. Přirovnala bych to jízdě na horské dráze. Absolutní štěstí a nebo úplný propad do propasti. A zase nahoru a v mžiku na dno. Uff... Poslední stránky (zvláště od té doby, co byl Matyáš u zpovědi) jsem četla snad se zatajeným dechem a nemohla jsem se dostat ke konci. Ten boj mezi vírou a láskou. Co zvítězí? Co je víc? Stále nad tím přemýšlím.Co se asi v tom klukovi muselo odehrávat. A ten konec....ta čára té pomyslné křivky už ani nemá sílu na to vyzvednout se z té propasti... brečím. Tato kniha mne jako první rozplakala a přiznám se, že i teď, kdy toto píšu, brečím. Děkuji a těším se na další knihu pana Hniličky, ať už bude o čemkoliv.

Eva (Libouchec)

________________________________________

Musím říct, že mě tato kniha dost zasáhla. Ani náznakem jsem nedokázala odhadnout linku budoucího děje, každou chvíli jsem byla znovu a znovu překvapená a poslední třetinu knihy jsem musela dát najednou, protože se nedalo přestat. Skoro jsem u toho nedýchala a na konci jsem slzela jako malá holka.... Sama jsem na intru bydlela a taky z nějakého důvodu tam teď dokonce dělám... Říkám si, že člověk ani netuší, co se dětem honí hlavou, jaké žijí životy a co se skrývá za jejich chováním. Na jednu stranu mě to až děsí. Pan Hnilička ani neví, jak moc velkou stopu ve mně kniha zanechala…

Jana (Poděbrady)

________________________________________

Krásná kniha,velmi dobře se čte. Plná emocí. I já jsem měla slzičky. Moc se autorovi povedla.

Mirka (Liberec)

________________________________________

Krásná kniha, přečetla jsem ji za dva dny. Moc dojemný příběh, a doufám, že bude brzo další.

Marie (Sokolov)

________________________________________

Nádherná knížka s nádherným příběhem. Přečetla jsem ji za odpoledne, nedalo se odložit ji.

Jaroslava

________________________________________

Koupit knihu zde.