OHLASY ČTENÁŘŮ (Bohem zapomenutá láska)

Včera jsem jedním dechem přečetl Vaši novou knížku "Bohem zapomenutá láska" a musím říct, že nic tak pěkného jsem dlouho nečetl... Totálně mě to "rozsekalo". Krásné a hodně poučné..... Klobouk dolů.... Těším se na další kousek.

Petr (Šumperk)

___________________________________

Drazí přátelé, dvě předešlé knihy jsem přečetla jedním dechem, ale ta třetí, tak to je síla. Ta kniha je tak emocionálně krásně psaná, že až chytne za srdíčko. Opravdu nelituji, že jsem knihu zakoupila. Příběh je silný, emotivní, opravdu nezapomenutelný. Moc za něj děkuji. Tato kniha je opravdu úžasná a jiná než předešlé a musím podotknout, že jsem ji také přečetla jedním dechem.

Marcela (Buštěhrad)

___________________________________

Knihu jsem přečetla strašně rychle. Myslím, že jste docílil toho, co jste chtěl. Byla jsem dojata a konec knihy hodně dlouho dozníval. Krásné čtení. Děkuji.

Pavla (Plzeň)

____________________________________

Teda vy jste mi dal.... Knížku jsem přečetla jedním dechem a až jsem z toho pak nemohla usnout, jak jsem nad tím příběhem přemýšlela, že i v dnešní době se můžou dít takové věci.... Buďte si jistý, že tato kniha v lidech zanechá minimálně téma na přemýšlení. Moc se vám povedla

Jana (Mladá Boleslav)

____________________________________

Čtivé (přečetla jsem jedním dechem), neskutečně silné (i dva dny po dočtení musím na Matyášův příběh stále myslet) a opravdu velmi emotivní (ano, i slzičky byly). Nádherná kniha, která se autorovi opravdu povedla. Je málo knih, které vám zůstanou v srdci, a toto je jedna z nich. Tleskám a děkuji.

Lenka (Praha)

_____________________________________

Děkuji za knihu, přečteno během jednoho dne. Poutavý, ale i smutný příběh. Prolínání poselství Malého prince, zvláště v dnešní době, donutí člověka k zamyšlení nad hodnotami vlastního života, až někdy zamrazí. Děkuji za Oskarův knoflík a skvělou inspiraci na vánoční dárky - ty vlastnoručně vyrobené. Přemýšlím, že to zavedu... Děkuji, myslím, že tato kniha mnoho čtenářů posune v téhle době o něco dál, když neví kudy a kam....

Zdeňka (Praha)

_____________________________________

Krásný a nezapomenutelný příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Děkuji za knihu, otevřela mi oči přimhouřené předsudky.

Lenka (Zbraslav)

______________________________________

Je skvělá, plná emocí, čtivá, děkuji za ni. Bude patřit k těm, ke kterým se občas vracím.

Jindřiška (Horní Dvořiště)

_____________________________________

Jsem dnes začala číst a po každé kapitole si nechávám chvíli na vstřebání, je to super, užívám si to.

Drahomíra (Nymburk)

_____________________________________

Děkuji za knihu, knoflík a krásný příběh plný emocí a lásky.

Hana (Malé Výkleky)

______________________________________

Děkuji za zaslání Vaší nové knihy. Přečetla jsem ji skoro za den a musím říct, že to byl velice silný příběh, ze kterého by si všichni rodiče (a nejen oni) měli něco vzít. Příběh se Vám opravdu povedl. Děkuji i za knoflík pro štěstí a přeji Vám ať se daří nejen v psaní knih, které potěší nebo poučí …

Lenka (Liberec)

______________________________________

Knihu jsem přečetla za jediný den. Mám ji stále v sobě. Zanechala ve mně stopu ... smutnou.. a taky si znovu přečtu Malého prince... Děkuji moc za tento příběh.

Lenka (Nymburk)

_______________________________________

Tahle kniha mě opravdu dostala. I teď, co píšu, mi tečou slzy.

Věra (Úsov)

_______________________________________

Je to úžasná knížka. Přečetla jsem ji na dvě posezení. Gratuluji k ní a autorovi přeji brzy další poutavý příběh.

Jaroslava (Tanvald)

________________________________________

Tak jsem vaši novou knihu Bohem zapomenutá láska opět přečetla jedním dechem. Musím se přiznat, že jsem tak nějak čekala pokračování dvou předchozích a po přečtení prvních stránek jsem byla trochu rozpačitá, ale citace z Malého prince mi nějak napověděla, že příběh bude mít svoji hloubku. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, ostatně stejně jako od vašich předchozích. Píšete krásně, vše barvitě popisujete a přesto je v příběhu prostor pro vlastní fantazii a do poslední chvíle není jasné, jakým směrem se závěr posune. Moc Vám děkuji za tak krásně napsaný, i když smutný příběh. Skoro se bojím pomyslet, že se i v dnešní době může něco podobného stát.
Už teď se těším na vaši další knihu a krásný příběh.

Magda (Praha)

________________________________________

Strašné silný příběh! Měli by si ho přečíst hlavně lidé, kterých se toto týká, aby jim otevřel oči. Aby pochopili, že štěstí máme každý jiné a jak může vše skončit, když se člověk nemůže najít. Pro rodiče, kteří mají jen jasná pravidla a nastavený normy, je tato kniha přímo učebnice. Snad se podaří autorovi otevřít oči slepým lidem. NÁDHERNÁ a děkuji za ni.

Jana

________________________________________

 
TOPlist