OHLASY ČTENÁŘŮ (Bohem zapomenutá láska)

Včera jsem jedním dechem přečetl Vaši novou knížku "Bohem zapomenutá láska" a musím říct, že nic tak pěkného jsem dlouho nečetl... Totálně mě to "rozsekalo". Krásné a hodně poučné..... Klobouk dolů.... Těším se na další kousek.

Petr (Šumperk)

Drazí přátelé, dvě předešlé knihy jsem přečetla jedním dechem, ale ta třetí, tak to je síla. Ta kniha je tak emocionálně krásně psaná, že až chytne za srdíčko. Opravdu nelituji, že jsem knihu zakoupila. Příběh je silný, emotivní, opravdu nezapomenutelný. Moc za něj děkuji. Tato kniha je opravdu úžasná a jiná než předešlé a musím podotknout, že jsem ji také přečetla jedním dechem.

Marcela (Buštěhrad)

Knihu jsem přečetla strašně rychle. Myslím, že jste docílil toho, co jste chtěl. Byla jsem dojata a konec knihy hodně dlouho dozníval. Krásné čtení. Děkuji.

Pavla (Plzeň)

Teda vy jste mi dal.... Knížku jsem přečetla jedním dechem a až jsem z toho pak nemohla usnout, jak jsem nad tím příběhem přemýšlela, že i v dnešní době se můžou dít takové věci.... Buďte si jistý, že tato kniha v lidech zanechá minimálně téma na přemýšlení. Moc se vám povedla

Jana (Mladá Boleslav)

Čtivé (přečetla jsem jedním dechem), neskutečně silné (i dva dny po dočtení musím na Matyášův příběh stále myslet) a opravdu velmi emotivní (ano, i slzičky byly). Nádherná kniha, která se autorovi opravdu povedla. Je málo knih, které vám zůstanou v srdci, a toto je jedna z nich. Tleskám a děkuji.

Lenka (Praha)

Děkuji za knihu, přečteno během jednoho dne. Poutavý, ale i smutný příběh. Prolínání poselství Malého prince, zvláště v dnešní době, donutí člověka k zamyšlení nad hodnotami vlastního života, až někdy zamrazí. Děkuji za Oskarův knoflík a skvělou inspiraci na vánoční dárky - ty vlastnoručně vyrobené. Přemýšlím, že to zavedu... Děkuji, myslím, že tato kniha mnoho čtenářů posune v téhle době o něco dál, když neví kudy a kam....

Zdeňka (Praha)

Krásný a nezapomenutelný příběh. Přečetla jsem jedním dechem. Děkuji za knihu, otevřela mi oči přimhouřené předsudky.

Lenka (Zbraslav)

Je skvělá, plná emocí, čtivá, děkuji za ni. Bude patřit k těm, ke kterým se občas vracím.

Jindřiška (Horní Dvořiště)

Jsem dnes začala číst a po každé kapitole si nechávám chvíli na vstřebání, je to super, užívám si to.

Drahomíra (Nymburk)

Děkuji za knihu, knoflík a krásný příběh plný emocí a lásky.

Hana (Malé Výkleky)

 
TOPlist